FGS 12FGHL120SW High Rate Longlife Blybatteri 12V 26Ah
På lager & umiddelbart tilgængelig
Leveringstid 1-4 dage
12V 26Ah Bly - Genopladelig 166mm x 126mm x 176mm
Produktbeskrivelse
Fleece-teknologi (AGM-teknologi)
Lav selvudladning på mindre end 3% pr. måned ved 20 ° C