Sonnenschein GF12 105V (GF12105V) 12V 120Ah Gel Batteri
På lager & umiddelbart tilgængelig
Leveringstid 1-4 dage
12V 120Ah 345 x 172 x 283mm
Produktbeskrivelse
12V120Ah345 x 172 x 283mm