Batteri til Booster 12V 22Ah til Micro SOS & PPS 12V/800 & SOS 12/24V-1600/800CA (FGC22208)
På lager & umiddelbart tilgængelig
Leveringstid 1-4 dage
12V 22Ah Bly - Genopladelig 181mm x 76mm x 167mm
Produktbeskrivelse
Anvendelsesområder:
Legetøj
Cyklisk brug
Elkørestole
Campingvogne, Autocampere
Telekommunikation
Funktioner:
Genopladelige
Lukket system og vedligeholdelsesfrit
Uafhængig driftssituation
Fleece-teknologi (AGM-teknologi)
Lav selvudladning på mindre end 3% pr. måned ved 20 ° C