FGS 12FGHL380 High Rate Longlife Blybatteri 12V 110Ah
På lager & umiddelbart tilgængelig
Leveringstid 1-4 dage
12V 110Ah Bly - Genopladelig 338mm x 170mm x 212mm (217mm)
Produktbeskrivelse
Fleece-teknologi (AGM-teknologi)
Lav selvudladning på mindre end 3% pr. måned ved 20 ° C