FGS 12FGHL220 High Rate Longlife Blybatteri 12V 55Ah
På lager & umiddelbart tilgængelig
Leveringstid 1-4 dage
12V 55Ah Bly - Genopladelig 226mm x 135mm x 207mm (214mm)
Produktbeskrivelse
Fleece-teknologi (AGM-teknologi)
Lav selvudladning på mindre end 3% pr. måned ved 20 ° C