FGS 12FGHL167 High Rate Longlife Blybatteri 12V 42Ah
På lager & umiddelbart tilgængelig
Leveringstid 1-4 dage
12V 42Ah Bly - Genopladelig 198mm x 166mm x 171mm
Produktbeskrivelse
Fleece-teknologi (AGM-teknologi)
Lav selvudladning på mindre end 3% pr. måned ved 20 ° C