FGS 12FGHL100 High Rate Longlife Blybatteri 12V 24Ah
På lager & umiddelbart tilgængelig
Leveringstid 1-4 dage
12V 24Ah Bly - Genopladelig 166mm x 175mm x 125mm
Produktbeskrivelse
Anvendelsesområder:
Sikkerheds- og alarmsystemer
IT-netværk UPS
Branddetekterings- og sikkerhedssystemer
Nødstrømsanlæg
Telekommunikation
Funktioner:
Genopladelige
Lukket system og vedligeholdelsesfrit
Uafhængig driftssituation
Fleece-teknologi (AGM-teknologi)
Lav selvudladning på mindre end 3% pr. måned ved 20 ° C