FGS FG212007 Blybatteri 12V 120Ah
På lager & umiddelbart tilgængelig
Leveringstid 1-4 dage
12V 120Ah Bly - Genopladelig 352mm x 170mm x 276mm
Produktbeskrivelse
Sikkerheds- og alarmsystemer
IT-netværk UPS BackUp-systemer
Branddetekterings- og sikkerhedssystemer
Nødstrømsanlæg
Telekommunikation
Funktioner:
Genopladelige
Lukket system og vedligeholdelsesfrit
Uafhængig driftssituation
Fleece-teknologi (AGM-teknologi)
Lav selvudladning på mindre end 3% pr. måned ved 20 ° C