SPS-Lithiumbatteri kompatibel med Panasonic CR17335-SE
På lager & umiddelbart tilgængelig
Leveringstid 1-4 dage
3V 1200mAh/3,6Wh Lithium-Mangandioxid Gul 33,50mm x 17,00mm x 17,00mm Powery
Produktbeskrivelse