Ladeadapter kompatibel med Bosch GBH24VFR
På lager & umiddelbart tilgængelig
Leveringstid 1-4 dage
36V Sort 70mm x 46mm x 62mm Powery
Produktbeskrivelse
Opladningsadapter til Bosch NiCd og NiMH værktøjsbatterier fra 7,2V til 24V
Teknisk data:
Indgangsspænding: 100-240 volt
Udgangsspænding: 7,2V til 24V (automatisk reguleret)
Batterityper: NiCd og NiMH (ikke egnet til Li-Ion-batterier!)
Ladestrøm: 1,5A