Batteri til Wireless PC-Computer Razer Type FC30-01330200
På lager & umiddelbart tilgængelig
Leveringstid 1-4 dage
3,7V 500mAh/1,8Wh Li-Polymer - Genopladelig Sort 42,00mm x 30,00mm x 9,80mm Powery
Produktbeskrivelse