Batteri til Razer RC30-030501 Gaming-Mus
På lager & umiddelbart tilgængelig
Leveringstid 1-4 dage
3,7V 500mAh/1,85Wh Li-Polymer - Genopladelig Sort 30mm x 23mm x 7mm Powery
Produktbeskrivelse