Batteri til Siemens Typ 30145-K1310-X52 (1200mAh)
På lager & umiddelbart tilgængelig
Leveringstid 1-4 dage
3,6V 1200mAh/4,3Wh NiMH - Genopladelig Sort 52mm x 44mm x 15mm Powery
Produktbeskrivelse