Batteri til Panasonic KX-TCA10CE
På lager & umiddelbart tilgængelig
Leveringstid 1-4 dage
3,6V 600mAh/2,2Wh NiMH - Genopladelig Sort 45mm x 31mm x 10mm Powery
Produktbeskrivelse