Batteri til GP Typ 30AAAM3BMX
Batteri til GP Typ 30AAAM3BMX
På lager & umiddelbart tilgængelig
Leveringstid 1-4 dage
3,6V 300mAh/1,1Wh NiMH - Genopladelig Grøn 30mm x 30mm x 11mm Powery
Produktbeskrivelse