Batteri til Svævefly FGS Blybatteri 12FGHL34 FGC20902 12V 9Ah
På lager & umiddelbart tilgængelig
Leveringstid 1-4 dage
12V 9Ah Bly - Genopladelig 151mm x 65mm x 94mm (99mm)
Produktbeskrivelse