Batteri til Trådløs telefon Panasonic KX-TG1033S
På lager & umiddelbart tilgængelig
Leveringstid 1-4 dage
2,4V 700mAh/1,7Wh NiMH - Genopladelig Grøn 44,23mm x 20,57mm x 10,30mm Powery
Produktbeskrivelse